WIELKANOC

Zdrowych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych oraz wszystkiego najleszego!

 DSC2445

 

DESIGN - UCHWYT NA TELEFON

Powrót

Wydruk3D

Drukarki 3D w codziennym życiu

Jak często macie problem ze znalezieniem swojego telefonu komórkowego?  Mimo, że od czasu do czasu wydaje odgłosy, czasem bywa to niemożliwe. Aby uwolnić się od codziennych poszukiwań, postanowiłem wykorzystać nasze drukarki 3D i wykonać podstawkę pod telefon. Miejsce na biurku jest bardzo cenne stąd decyzja o wydrukowaniu uchwytu, który można przymocować do innego elementu, np. do regału stojącego obok. 

Przygotowanie i druk modelu 3D

Przygotowanie modelu 3D, aby był gotowy do druku, zajęło niecałe 2 dni. W trakcie projektowania pojawiło się kilka koncepcji stylistycznych, ale ostatecznie design modelu pozostał w lubianym przeze mnie steampunk’u.

Model3Ddodruku Szkic2

2 drukarki 3D stworzyły łącznie 28 części. Niektóre z nich zostały pomalowane aerografem, innym przed malowaniem nadany został efekt „starości”, aby ostateczny wyrób wyglądał jak ze świata steampunk’u. 

Druk3DPodstawkapodtelefon

Funkcjonalny design

Efekt końcowy jest niesamowity - uchwyt jest doskonałym przykładem sztuki użytkowej. Można go dostosować do różnych wymiarów telefonu, umożliwia ładowanie urządzenia w momencie gdy znajduje się na uchwycie, a sam telefon możemy ustawić w różnych płaszczyznach.

Jeżeli mają Państwo własny pomysł chętnie go zrealizujemy.  Zapraszamy do kontaktu

 Druk3D

 Powrót

WYSTRÓJ WNĘTRZ – ŚWIECZNIK NA T’LIGHT

Powrót

 

Autorski pomysł wydrukowany w jakości ProtoStandard. Świecznik na T’Light’y ogrzeje każde wnętrze. Drukarka 3D daje możliwość wzbogacenia Twojego otoczenia w dowolnym stylu i kolorze.  Jeżeli masz pomysł lub chociaż chęć zmiany swojego otoczenia skontaktuj się z nami już dzisiaj. Proto3D - wydrukujemy Twoje marzenia!

JAKOŚĆ WYDRUKU 3D

Powrót

Poniższe zdjęcie pokazuje możliwości naszych drukarek 3D.  Poszczególne modele zostały wydrukowane z zastosowaniem różnej grubości warstwy. Od tej grubości zależy jakość wydruku. Im warstwa jest cieńsza tym wydruk będzie bardziej precyzyjny ale bardziej czasochłonny. 

Proto HD

ProtoHD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ProtoStandart

ProtoStandart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ProtoFast

ProtoFast

DESIGN – FILIŻANKA DO ESPRESSO

Powrót

 

Filiżanka do espresso w kształcie buraka jest jednym z naszych autorskich projektów, zainspirowanym polską alternatywną sceną rokową. Wnętrze filiżanki zostało wykończone na gładko i tworzy  ciekawy kontrast z malowaną aerografem zewnętrzną ścianką filiżanki. Podobne wykończenie możemy zaproponować do większości modeli.

Druk 3D daje możliwość obejrzenia Państwa projektu w rzeczywistości. W fazie projektowania umożliwia to znalezienie błędów jeszcze przed zakupem drogich narzędzi, potrzebnych do produkcji. Oferujemy również możliwość stworzenia krótkich serii wyrobów, pozwalających sprawdzić oczekiwania rynku czy ułatwiających znalezienie sieci dystrybucyjnej lub potencjalnego inwestora. 

DESIGN – STATUETKA ŻAGLÓWKI

Powrót

Statuetka żaglówki powstała na jednej z naszych drukarek 3D. Następnie została pomalowana z użyciem aerografu. Faktura wydruku pozostała nienaruszona, aby uzyskać efekt starości. Ten model został wydrukowany w jakości ProtoStandard.

Praktycznie każdy model zamówiony przez Państwa może być wykończony w taki sposób.

 DSC1307

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DESIGN DRUK 3D - NASZE LOGO

Powrót

Druk 3D jest nieocenionym narzędziem we wzmacnianiu identyfikacji wizualnej marki. Umożliwia małoseryjną produkcję brandowanych gadżetów zarówno dla klientów jak i pracowników. 

BRELOCZEK DRUK 3D – PACYFKA

Powrót

 

Drukarka 3D w połączeniu z aerografem daje możliwość tworzenia dowolnych ozdób - breloków, kolczyków, wisiorków, przywieszek itp. W tym konkretnym przypadku pacyfka służy jako brelok przy kluczykach do naszego firmowego auta. Została wydrukowana w jakości ProtoHD.

 

 

BRELOCZEK DRUK 3D – LORD VADER

Powrót

Gwiezdne Wojny to klasyka kina sciencefiction. Temat ten przewinął się przez wiele drukarek 3D na całym świecie nie oszczędzając również naszej. Brelok wydrukowany w jakości ProtoStandard zastąpił zerwany suwak torby. Teraz możesz stać się posiadaczem spersonalizowanego breloka, kolczyka, wisiorka lub dowolnej innej ozdoby.

kontakt

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę.

 

  tel

733 303 454

t f g