DESIGN - UCHWYT NA TELEFON

Powrót

Wydruk3D

Drukarki 3D w codziennym życiu

Jak często macie problem ze znalezieniem swojego telefonu komórkowego?  Mimo, że od czasu do czasu wydaje odgłosy, czasem bywa to niemożliwe. Aby uwolnić się od codziennych poszukiwań, postanowiłem wykorzystać nasze drukarki 3D i wykonać podstawkę pod telefon. Miejsce na biurku jest bardzo cenne stąd decyzja o wydrukowaniu uchwytu, który można przymocować do innego elementu, np. do regału stojącego obok. 

Przygotowanie i druk modelu 3D

Przygotowanie modelu 3D, aby był gotowy do druku, zajęło niecałe 2 dni. W trakcie projektowania pojawiło się kilka koncepcji stylistycznych, ale ostatecznie design modelu pozostał w lubianym przeze mnie steampunk’u.

Model3Ddodruku Szkic2

2 drukarki 3D stworzyły łącznie 28 części. Niektóre z nich zostały pomalowane aerografem, innym przed malowaniem nadany został efekt „starości”, aby ostateczny wyrób wyglądał jak ze świata steampunk’u. 

Druk3DPodstawkapodtelefon

Funkcjonalny design

Efekt końcowy jest niesamowity - uchwyt jest doskonałym przykładem sztuki użytkowej. Można go dostosować do różnych wymiarów telefonu, umożliwia ładowanie urządzenia w momencie gdy znajduje się na uchwycie, a sam telefon możemy ustawić w różnych płaszczyznach.

Jeżeli mają Państwo własny pomysł chętnie go zrealizujemy.  Zapraszamy do kontaktu

 Druk3D

 Powrót

kontakt

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę.

 

  tel

733 303 454

t f g